Oferta

Na początku uwaga - jeśli zależy wam przede wszystkim na położeniu (jak najbliżej Bałtyku, bliżej właściwie się nie da), b blisko centrum Gdyni z przystankiem SKM oraz bardzo zależy wam na niewysokiej cenie, a nie na luksusach (u nas standard "studencki", opis poniżej), to dobrze trafiliście. Położenie obiektu: w Śródmieściu tuż przy gdyńskim Bulwarze Nadmorskim, obok Domu Marynarza i w rejonie hotelu Nadmorski i kortów tenisowych. Zejście do Bulwaru Nadmorskiego (brzeg Bałtyku) to ok 100 kroków.

Do obydwu plaż idziecie spacerkiem Bulwarem Nadmorskim 3 minuty (plaża Polanka Redłowska) lub 10 minut (plaża miejska). Do samego centrum (ul Świętojańska, Urząd Miasta i SKM Gdańsk - Sopot) to 10 minut spacerkiem zieloną, parkową aleją Piłsudskiego.

Przez cały sezon i cały rok wczasowicze mogą wynająć dwa samodzielne, niezależne zamykane pokoje gościnne 3 osobowe, w obu pokojach TV kablowa UPC, położone na parterze budynku, w oddzielnej, niezależnej części gościnnej zamykanej przez gości na klucz. Pokoje z tapczanikami oraz pościelą. W pokojach stałe szybkie bezpłatne łącze internetowe oraz bezprzewodowe wi - fi z wyłącznym dostępem dla gości - możliwość podłączenia laptopa, tabletu czy smartfona itd. Jeden z pokoi wyposażony jest w lodówkę.

Do dyspozycji gości z tych dwóch pokoi są dwie łazienki, jedna łazienka to WC z umywalką tuż przy pokojach i druga łazienka z wygodną umywalką, prysznicem i aneksem kuchennym z lodówką-zamrażarką (kuchenka indukcyjna), naczynia, sztućce itd. Do tej drugiej łazienki (z aneksem kuchennym) zamykanej i do wyłącznej dyspozycji gości, wejście jest przez klatkę schodową. W przedpokoju oprócz kuchenki mikrofalowej jest oczywiście czajnik elektryczny.

Część gościnna budynku jest samodzielna i wydzielona, goście otrzymują klucze od bramy wejściowej do budynku, wejścia z klatki schodowej do części gościnnej oraz zamykanych pokojów i łazienki z aneksem kuchennym.

Należność za pobyt rozliczamy z góry, zaraz po przyjeździe (często jesteśmy poza domem dlatego nie mamy bezpośredniego kontaktu całodniowego z gośćmi).
Cena noclegu zależy od ilości osób w pokoju i długości pobytu. Oczywiscie dla dzieci przewidujemy zniżki.

Na miejscu dogodne, bezpłatne parkowanie auta (kontakt wzrokowy - odległość 5 m od okien pokoi), przy ul. Wincentego Pola bądź przy ul Wieniawskiego (kamienica jest narożna)

Tuż obok nas (20 m) znajduje się sklep "Żabka", czynny przez wszystkie dni tygodnia od godz 6:00 do 23:00, a także 2 inne (tańsze) sklepiki osiedlowe.

O więcej informacji pytać się tel/mailem. UWAGA - proszę także podać swój nr tel kontaktowego.

Dodam jeszcze (ponieważ goście o to się pytają) że nasze pokoje gościnne nie są w betonowym bloku ani jakimś domku jednorodzinnym, a w przedwojennej niedużej kamienicy z ogródkiem.

Zaznaczam że cena wynajmu zależy od terminu. W lipcu i sierpniu oba pokoje jako 3 osobowe. Koszt to 120,- zł/dobę za cały trzyosobowy pokój.

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
  • kuchnia do dyspozycji
  • parking
  • internet
Wyposażenie pokoi:
  • TV
  • lodówka
  • czajnik
  • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Gdynia na dziś: 23-05-2019

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 13 19 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 12 14 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 13 16 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 12 15 °C